odd. Janová

Aktuality

 • Prázdninové dobroty

  Jsme kluci… to ale neznamená, že neumíme upéct například výýýýýborný voňavý a křupavý chleba, nebo připravit hamburgery, které nám může závidět i McDonalds. » více

 • Prázdninová údržba

  Abychom o prázdninách jen tak nelenošili, starali jsme se o zeleň v areálu a v našem átriu. A abychom to tu měli hezké, sami jsme si vymalovali skupinu včetně odstranění předešlé výmalby, vyzdobili jsme si skupinu vyrobenými dekoracemi a nechybělo ani posilnění dobrým jídlem. » více

 • Prázdniny v zařízení

  Děti, které zůstaly v zařízení se společně s pedagogy pustily do obnovy pokojů 4VS. Nutno říci, že jsou všichni včetně pedagogů velmi šikovní, i když tento úkol není snadný. Nicméně, zatím jsme ve fázi práce, ale již se všichni těšíme na nové a hezky vymalované pokoje a útulné prostředí výchovné skupiny.     » více

 • Konec školních povinností

  Vhledem k poslednímu týdnu školního roku již chlapcům skončily školní povinnosti. S nadšením se pustili do zkrášlování výchovné skupiny. Snad se dílo podaří a chlapci budou pobývat v pěkném prostředí. » více

 • Spolupráce VÚ s Ostravskou univerzitou

  V těchto dnech byl zveřejněn článek o dlouhodobé spolupráci mezi Výchovným ústavem a Ostravskou univerzitou. Popisuje a přibližuje všechny oblasti, ve kterých naše instituce spolupracují, jaké má tato spolupráce cíle, přednosti a pod. Celý článek je možno shlédnout zde.  » více

ADRESA ZAŘÍZENÍ

Výchovný ústav Ostrava-Hrabůvka
Slezská 23
700 30 Ostrava–Hrabůvka

Jediná doručovací adresa
pro všechna 3 oddělení.

Aktuality – Oddělení Polanka n. Odrou, Osada Janová

Prázdninové dobroty

Jsme kluci… to ale neznamená, že neumíme upéct například výýýýýborný voňavý a křupavý chleba, nebo připravit hamburgery, které nám může závidět i McDonalds.

Více →

Prázdninová údržba

Abychom o prázdninách jen tak nelenošili, starali jsme se o zeleň v areálu a v našem átriu. A abychom to tu měli hezké, sami jsme si vymalovali skupinu včetně odstranění předešlé výmalby, vyzdobili jsme si skupinu vyrobenými dekoracemi a nechybělo ani posilnění dobrým jídlem.

Více →

Prázdniny v zařízení

Děti, které zůstaly v zařízení se společně s pedagogy pustily do obnovy pokojů 4VS. Nutno říci, že jsou všichni včetně pedagogů velmi šikovní, i když tento úkol není snadný. Nicméně, zatím jsme ve fázi práce, ale již se všichni těšíme na nové a hezky vymalované pokoje a útulné prostředí výchovné skupiny.    

Více →

Konec školních povinností

Vhledem k poslednímu týdnu školního roku již chlapcům skončily školní povinnosti. S nadšením se pustili do zkrášlování výchovné skupiny. Snad se dílo podaří a chlapci budou pobývat v pěkném prostředí.

Více →

Spolupráce VÚ s Ostravskou univerzitou

V těchto dnech byl zveřejněn článek o dlouhodobé spolupráci mezi Výchovným ústavem a Ostravskou univerzitou. Popisuje a přibližuje všechny oblasti, ve kterých naše instituce spolupracují, jaké má tato spolupráce cíle, přednosti a pod. Celý článek je možno shlédnout zde. 

Více →

Oslava narozenin

Na začátku měsíce května jsme na 4VS oslavili narozeniny chlapce. Jsme rádi, že máme možnost vytvořit příjemné prostředí a uspořádat oslavu, ze které má radost nejen oslavenec.

Více →

Pálení čarodejnic :-)

Sice jsme je nepálili, ale zvyk filipojakubské noci jsme chteli dodržet, a tak si kluci na 5VS (Janova) pár čarodejnic ,,krasavic“ vyrobili….  

Více →

Příprava na velikonoce 2022

Kousek provázku, barevný papír, karton, pár drobných pomůcek, dávka fantazie, šikovné ruce kluků 5VS z Janové a velikonoční dekorace je na světě….  

Více →